Trendyol 1 Lig in birinci haftasında Tuzlaspor Çorum FK’ya 3 0 mağlup oldu Müsabakanın akabinde Travesti düzenlenen basın toplantısında konuşan Tuzlaspor Teknik Yöneticisi Eren Şafak Rakibimizi tebrik ediyoruz Maça istediğimiz üzere başladık Ama erken yediğimiz bir gol ve çabucak akabinde gelen ikinci gol ile geriye düştük Antalya Travesti Sonrasında devre öncesi farkı azaltma gayretlerimiz sonuçsuz kaldı İkinci yarıya 4 4 2 ile başladık ancak çabucak kalemizde gördüğümüz penaltı golü bizi çaresiz bıraktı Genel prestijiyle çok berbat bir performans Bursa Travesti sergilemedik ancak ferdi yanılgıları daha aza indirmemiz gerekiyor Başları üst kaldıracağız ve bundan sonra oynayacağımız maçlara odaklanacağız açıklamasında bulundu
Şafak grup takımının kısıtlı olduğunu vurgulayarak Transfer olarak takımımızda eksik bölgelerimiz var Savunmamız bilhassa kolay yanlışlar yaptı İki stoperim rakibe daha yakın oynasaydı daha az durum verebilirdik Önümüzdeki maçlar öncesinde oyuncularımız ile gerekli temasları kuracağız Elimizdeki oyuncu kümesi şu anda bu Genel manasıyla daha kolay oynamaya daha paslı oynamaya yönelik çalışmalar yaptık Ama bunu alana yansıtamadık Futbolseverler için keyifli ama bizler için keyifsiz bir maç oldu diye konuştu